Som presvedčený, že budú predčasné voľby, prezidentka je americká agentka a Matovič je pacient psychiatrie – Robert Fico

|

Sledovanie tohto videa vyžaduje bezplatnú registráciu

Registrujte sa na zvtv
REGISTROVAŤ SA


Máte už používateľské konto na zvtv? Prihláste sa a sledujte video

PRIHLÁSIŤ SA

You do not have access to this post. Teším sa na deň kedy ma prezidentka zažaluje, a bude vysvetľovať, že nie je americká agentka. Prezidentka stojí jednoznačne na americkej strane. Má plnú mieru zodpovednosti za to, že na 11 rokov tu budú americkí vojaci a základne. My tú zmluvu nepotrebujeme, môžeme ju neprijať.. Nám nikto neveril, že stiahneme vojakov z Iraku a stalo sa. Bol na mňa vyvíjaný obrovský tlak najmä z americkej ambasády, že si to nesmieme dovoliť. A predsa. Teraz apelujem na všetkých, nepotrebujeme tú zmluvu. Ale už je. Tak ako na jej zrušenie? Sú dve možnosti... Mňa neustále upozorňovali z americkej ambasády, pri rôznych maličkostiach. A týchto nechajú páchať všetko, lebo sú to prisluhovači. Béla Bugár zacítil krv a zarezal. V prípade vraždy Kuciaka si myslím, že zahraničné spravodajské služby niečo vedeli a nechali to tak. Pri voľbách asi pôjdeme do blokov. Bude blok pravicový a bude nás chcieť zničiť a potom my. Základom nášho bloku musí byť spolupráca Smeru a Hlasu, Tento blok môže postupne naberať na takej sile, že zvládneme komunálne aj veľké voľby. Určite treba hovoriť so SNS, ďalej Republika, samozrejme, my s tým nemáme nijaký problém, ale všetci musia prekročiť 5%, inak to nemá význam. Teraz ide o výsledok. Toto referendum musíme zmariť taký príkaz dostane prezidentka, my urobíme všetko. Aby referendum prebehlo, ale ľudia musia vstať z gauča a prísť, podpísať. Nepodľahnúť beznádeji. Ide nám o to, nech sa na Slovensko vráti aká taká miera politickej stability.
ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

 1. Pán Fico, fandím vám, lebo viete riadiť štát, na rozdiel od týchto ťap- sem ťap- tam…
  No mám vážne pochybnosti o vašej úprimnosti.
  Tri otázky na referendum na jednom hárku sú chybou, ktorá môže byť zámienkou na zmarenie referenda, a takú petíciu ani nepodpíšem.
  Tiež vaše sympatie k Bidenovi a strane, ktorú reprezentuje, tým sa hlásite k podpore Deep State a Sorosa, ktorý je jeho sponzorom.
  Stiahli ste, ako vravíte, vojakov z Iraku, ale proti preletom cez SR na Juhosláviu vaša vtedajšia strana nehlasovala… a už ako strana Smer ste poslali našich chlapcov do Pobaltia, rovno na ruské hranice… všade podľa rozkazu, aj do vojen, ktoré vyvolali Američania s NATO v závese..
  Za koho kopete, pán Fico?
  Lebo to váš Lajčák, Sorosov protežant, vyšliapal cestu tejto Zmluve, ktorú dnes kritizujete.
  Neschválili ste ju len preto, že nastúpil Trump a ten dal radšej milióny na stenu na hranice s Mexikom.

 2. Pani Erika, pýtali ste sa pána Fica, „prečo chce dať do referenda 3 otázky – vraj mnoho ľudí si myslí, že 3 otázky znemožnia referendum“. Aj ja si myslím, že ak sa podpisy na petičné hárky budú zbierať na jeden spoločný petičný hárok s tromi otázky – referendum bude Ústavným súdom zamietnuté, aj keď zozbierajú viac ako 400, alebo 500 tisíc podpisov. Ak opozícia chce, aby sa referendum konalo, musia zbierať podpisy na 3 samostatné petičné hárky, teda pre každú otázku sabostatný petičný hárok a pre každú otázku musia zozbierať viac ako 350 tisíc podpisov. Ak to takto neurobia, pre mňa to znamená, že pán Fico aj s opozíciou konanie referendum v podstate ani nechce.

  1. Mne sa to tiež nezdá. Ako laik si myslím, že jedno referendum má byť jedna jasná otázka. Napríklad Má viesť diaľnica centrom Bratislavy? Zdá sa mi nezmyslom pridávať druhú otázku napríklad Má byť cena chleba zastropovaná?