Smrť Západu – Ján Dudáš

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Výpoveď vysokoškolského pedagóga, ktorého prepadla NAKA a doposiaľ ho prenasleduje. Do legislatívy sa zaviedli pojmy ako extrémizmus, ktoré však neboli definované. Ich rôznorodým a svojvoľným výkladom sú dnes ľudia selektívne perzekvovaní. Frankfurtská škola už v polovici 20.storočia začala boj proti európskym tradičným hodnotám s cieľom rozvrátiť základy spoločnosti - tento jav pretrváva dodnes. Vládnu nám tí, o ktorých sa nesmie hovoriť.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

  1. Na debatu s profesorom Dudasom by to chcelo vopred riadnu pripravu…Vopred si ujasnit temy, a poriadne si premysliet otazky.. Lebo je vidiet ze pani moderatorka striela otazky len tak od boku.. nekoncepcne, o nicom… Je velka skoda ked dostanu pred kameru tak vzdelaneho cloveka, aby musel mat proti sebe tak slabo pripravenu redaktorku..

  2. Ďalší človek, ktorého by som bol ochotný počúvať podstatne dlhšie. Ďakujem za pozvanie tohoto hosťa.
    Existuje nejaká verejná platforma kde pán Dúdaš robí informačnú osvetu? Je vzdelaný a sčítaný a celkom rád by som sa od neho niečo ako „sedliak“ rád naučil. Na inteligenciu neašpirujem ale vzdelaný „sedlák“ lepší ako hlúpy.

  3. Frankfurtská škola je hrozba, aj na školách sú infiltrovaní rôzni profesori, ktorí vymývajú mozgy študentom humanitných vied, hlavne cez neo marxizmus a cez ideológiu frankfurtskej školy. Do USA by som si teda dieťa nedala študovať ani keby to bolo bezplatne, tam je každý infikovaný a cez amerických profesorov tie hlúpe idey prenášajú aj do západnej Európy. Najhoršie je,že tí ohlúpnutí študenti – im to ani nedochádza, o čo tu ide.

  4. Pozdravujem Vás váž.pán Dudáš, chcela by som mať Vaše vedomosti, snažím sa čítať všetko od Vás.
    BUĎTE DLHO činný a učte nás, zo srdca Vám prajem ZDRAVIE, POKOJ i RADOSŤ.
    Nech Vás BOH ochraňuje . Verím, že PRAVDA zvíťazi.