Slovensko na tom bude dobre – Dušan Doliak

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Energetická kríza je nevyhnutná, fosílne palivá ubúdajú. Slnko a vietor sú mizivým percentom zdroja energie. Každá krajina a každý človek budú zrejme inak prežívať energetickú krízu. Ťažba kryptomien spotrebuje toľko energie ako niektorá z afrických krajín. Štátne kryptomeny zrejme budú v budúcnosti prevládať. Dobíjanie elektromobilov bude zrejme problém. Budeme musieť viac opravovať a menej vyrábať. Doba sa zmení, ale vláda sa dopredu nechystá na zmenu. Budeme žiť na úrovni 70. rokov, ale internetu a telefónov sa nevzdáme.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

  1. Aj ja dúfam, že ľudia sa preberú z liberálnej masáže a všetko sa raz dobre skončí no nevieme ako dlho to potrvá kým sa tak stane … a veštec asi nie ste. V prvom rade by ľudia konečne mali prestať veriť plateným prieskumom a mať dobrú pamäť, čo naozaj povšimnutia hodné pre nich urobil v minulosti ten koho chcú krúžkovať.

  2. Pani moderatorka by sa mohla trosku lepsie pripravit na hosti, ktorych pozyva… V uvode absolutne chyba predstavenie hosta – cim sa zaobera, co je povolanim, kde posobi… Stacia 3 – 4 vety… Mal som dojem, ze sa na tie rozhovory co robi nepripravuje ani zdaleka tak, ako by sa patrilo……….Je to velka skoda, lebo pan Doliak je zjavne velmi vzdelany odbornik a je skoda premrhat relaciu povrchymi otazkami….Neviem kolko rozhovorov este treba na to, aby pani moderatorka bola skutocne podnetnym partnerom do debaty….Mohla to byt o 3 triedy lepsia relacia, keby sa moderatorka riadne pripravila..