Poviem, čo som ešte nikdy nepovedal – Robert Fico

Načítavam video...

V roku 2018 tu bol puč, kolegovia zo strany Smer zakázali, aby sa hovorilo o jeho pozadí. Americkému veľvyslanectvu nezáleží na domácej situácii, ale na tom, aby bolo Slovensko vojnovým komplicom. Schôdza parlamentu by mala byť poľným súdom – to, čo zapríčinili v rámci pandémie, je neudržateľné. Táto vládna koalícia je mimoriadne nebezpečná: je schopná zatiahnuť nás do vojny tak ako Dzurinda.

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

8 Comments

 1. Pani moderatorka -fajn, ze viete dostat do relacie cloveka, ktory ma co povedat………..Akurat s tym skakanim do reci mate vecny – nekonecny -problem………..preboha ziveho———vezmite si mrkvu a zahryznite do nej, ked si uz neviete zahryznut do jazyka……………NESKACTE HOSTOM DO RECI, nedoplnajte za nich vety… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STE NORMALNA ? Treba vam to poslat pisomne a nedajboze doporucenym listom ???????

 2. Moji milí, nechcem pridávať komentár, ale rád by som si pravidelne platiť predplatné za tento prístup. Zatiaľ som si zaplatil za jeden mesiac, ale prosím Vás pošlite mi kontaktné údaje, resp. platobné údaje, aby som si to čestne zaplatiť napr. do konca tohoto roka. Som rád, že ste a že dostávam dobré informácie. S pozdravom Váš Doc.Ing. Eduard Glatz, PhD.

 3. Nie je to celkom pravda, ten rozdielny prístup k zahraničnej politike.
  Pán Lajčák predsa podpísal zmluvu s USAID…a vláda Smeru poslala našich chlapcov na ruské hranice.
  Lajčák podporoval ukrajinský fašistický prevrat a rovnako posielal „humanitárnu“ pomoc do Sýrie, ktorá nikdy nedošla občanom Sýrie, postihnutým vojnou.
  Komu išla? povstalcom IS? či ako ich nazvali euroatlantickí „civilizovaní“ umiernenej opozícii?
  Katastrofa bola aj to, že Smer podporil zrušenie amnestie…absurdné… čosi, za čo by sa mal právnik Fico hanbiť.
  Rušenie amnestie je čosi fajnové, čo nemajú ani krajiny tretieho sveta.
  No SR to dnes už má… aj vďaka Smeru. Rozpad štátu sa deje postupne, nasledovala zmena na ÚS, kde dnešný predseda Mazák tvrdí, že pri výnimočnom stave
  Ú s t a v a n e p l a t í.
  Keď vyberieš jednu tehličku, stavba sa naruší a s každou ďalšou je viac jasné, že sa rozsype.
  Napriek tomu prajem úspech vo voľbách.
  Dúfam, že sa Smer z chýb poučil a tiež dúfam, že namiesto „do jadra“ zvolí opačný smer. Von z toho prehnitého klbka hadov.
  To by bola jediná záchrana pre Slovensko.
  V dnešnej situácii je Smer lepšia voľba, aj vďaka tomu, že ostatné pronárodné sily sú roztrieštené.
  A treba tiež povedať, že je úľava počúvať konečne niekoho, kto vie o čom hovorí a nemusí mu nik našepkávať, písať prejavy, či posielať noty.
  Všetci uvítame, keď vláda plagiátorov skončí.