Verím, že bude dosť jednotlivcov, ktorí prebudia morálne svedomie národa – René Balák

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Žiadna pandémia neexistuje. Verejné zdravie je v konečnom dôsledku neomarxizmus. Ak je verejné zdravie postavené na piedestál a záujem kolektívu je vyšší než záujem jednotlivca, tak potom sa tomu musia podriadiť všetci členovia verejnosti bez ohľadu na pravdivosť argumentov alebo výsledok empirického poznania. Experimentálne preparáty nazývajú vakcínami. Nikdy v histórii neboli ľudia „vakcínovaní“ niečím, čo má taký katastrofálny bezpečnostný profil ako tieto. Čistý nacizmus je, keď je zdravotný stav využívaný na obmedzovanie a odnímanie základných ľudských práv. Kriticky mysliaci ľudia vedia, že ide o iné. Všetky oblasti života ľudskej spoločnosti sú preformátovávané. Vznikajú nové pravidlá ľudskej existencie. Nové narýchlo prijímané zákony idú presne podľa nacistickej šablóny. Jemné zeny s fatálnymi dôsledkami. Pokusy na deťoch sú medzinárodnými normami striktne zakázané. V rozpore s tým robia propagandu vakcinácii politici, vedci, zdravotníci. To znamená, že sa spreneverili a zlyhali. A tí čo majú chrániť svetlo a pravdu, kolaborujú.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. Ano, suhlasím: kto dnes kradne, bude zajtra vraždiť. Preto si myslím,že dali zavraždiť aj tohto intelektuála Reného Baláka, tak ako generála Lučanského. Nie len že sú to fašisti, zlodeji a mafiáni, ale dokonca už aj vrahovia. Avšak konajú na príkaz globálnych elít, musia sa zbaviť najskôr intelelektuálov a cez očkovanie väčšiny obyvateľstva, a seba nechali zaočkovať placebom, ktoré je označené číslom 1, 2 je pre plebs a vakcína s číslom 3 ma tri viac zložiek ako 2, takže človeka dorazí do pár dní.

 2. Vzdali sme sa tradičných a osvedčených hodnôt, založených na morálke a zodpovednosti a vymenili sme ich za členstvo v EÚ, ktorá nám vnucuje hodnoty nové, „progresívne“, ktoré sú nám cudzie a mnohých z nás doslova poburujú.
  Podpora zvrhlosti sa dnes volá tolerancia, podpora fašistických prevratov a podpora vraždenia lídrov štátov, ktorí odmietajú podriadiť sa akémusi Centru európskej moci nevzbudzuje v „civilizovanej“ Európe ani len náznak odporu.
  Za bohapustým táraním o slobode číha tvrdá totalitná diktatúra a niet žiadneho priestoru pre slobodu slova a dokonca ani myslenia.
  Dopracovali sme sa ku karikatúre suverénneho štátu a naši politici v čele štátu sú tiež len karikatúry politikov, ktorí v skutočnosti nemajú schopnosti riadiť štát, no majú v rukách moc, ktorá im ho dovoľuje totálne štát doriadiť.
  Cez umelo vyvolanú vakcinačnú hystériu tunelujú štátnu kasu a za jeden rok vládnutia predčili každú vládu Goríl. Nasadili také gigantické rozkrádanie aké sme nezažili. Testy, MOM- ky a vakcíny…vakcinačná lotéria…kšefty za miliardy…
  Nútenie občanov na povinnosť podstúpiť vražedný experiment farmaceutických firiem s genocídnymi vakcínami dokazuje starú pravdu, že „kto dnes klame, ten bude zajtra kradnúť a kto dnes kradne, bude zajtra vraždiť“.
  Cesta do pekla je jednoduchá a ide šúsom.
  Odporúčam vláde, nech sa smelo spustí, no nech nás láskavo neberie zo sebou.