Protest 28. 10. 2022 v Košiciach ukáže, či máme silu niečo zmeniť – Ján Baránek

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Pozývame Vás na protest, ktorý sa bude konať 28.10.2022 v Košiciach o 15:00 hodine na Hlavnej ulici. Hlavnými témami bude: PLYN, CHUDOBA, SLOBODA SLOVA, GREEN DEAL a ďalšie témy, ktoré trápia Slovákov.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

  1. Nevzdavajte to, aj ked vas protest v Kosiciach sklame. (Dufam, ze nesklame, ale keby). Nielen slovaci su „pasivni“ a spravaju sa ako ovce, je to tak v celom „vyspelom“ svete. Ludia sa zobudzaju vsade. Ano, midterms v USA su dolezité, akcie rusov na Ukrajine su dolezité, co sa deje v Cine je tiez dolezité. Luce nadeje vychadzaju vsade. Caka nas asi zopar tazkych mesiacov, zranene zviera v agonii Global Deep State je este nebezpecné, ale zbavime sa ho – vsetci spolu. Vela odvahy kazdému z nas, co sme pochopili, alebo aspon citime, o co dnes vo svete ide.

  2. Nemáme silu cez protest v Košiciach niečo zmeniť z dvoch dôvodov : 1. Je to protest logikov, ktorých doménou sú argumenty a nie protest etikov, ktorých doménou sú emócie a vášne, a žiaden protest bez vášní nemôže uspieť . 2. Nadnárodní majitelia mainstreamu práve preto všade na svete podporujú vlády etikov, lebo oni sú ľahko názorovo manipulovateľní a teda druhý dôvod je masívne mediálne zatratenie akéhokoľvek protestu logikov