Prečo je na Slovensku inflácia vyššia, ako v ostatnej Európe? – Pavol Ľupták

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Okruhy debaty: Prečo je na Slovensku inflácia vyššia, ako v ostatnej Európe? Čo s hypotékami, ako vieme Smer ssd má riešenie, prečo s tým nevyrukovala vláda? Na čo čakala? Ako ďalej s bankovým odvodom? Nebolo by lepšie jednoducho zahraničné banky poslať kade ľahšie? V jednom zo svojich posledných rozhovorov Viktor Orbán vyslovil myšlienku že Európska Únia pod Leyenovej vedením smeruje do bankrotu, je to reálna myšlienka, alebo maďarský premiér vypustil zbytočnú jóbovku? Čo hovoríte na vyhlásenie bývalého ministra hospodárstva, že on nie je účtovník – je zodpovedný za neporiadok on? Mal by niesť konzekvencie?

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

 1. Dobrý deň.
  Pán Ľupták je môj obľúbenec v týchto voľbách (p. Michelko tiež). Súhlasím s tým, že odchod z EU v tomto formáte je nutný. Súhlasím s názorom p. Ľuptáka, že odchádzať sa má pomaly s citom aby nám to neuškodilo. Otočiť sa a zabuchnúť za sebou dvere nie je rozumné. Rád by som bol ak by p. Ľupták porozprával jeho zážitky z čias, keď bol v kontrolnom úrade. Verejnosť by sa mala dozvedieť ako sa dá skryto v rámci zákona rozkrádať štát.

  Veľmi by som si želal aby p. Ľupták dosiahol v politike vysoké méty, prípadne sa stal prezidentom SR.

  Prajem ZVTV, jeho redaktorom aj p. Ľuptákovi nech sa vám darí, nech ste natoľko finančne zabezpečený aby ste mohli byť slobodný vo svojich názoroch a vyjadreniach. Prejem vám všetkým veľa pokory, triezvy rozum, chladnú hlavu a správne rozhodnutia v prospech SR.

  Pekný deň.
  Ďakujem.