Konšpirácie sa stávajú realitou. Ako prezident slovenských zápasníkov robil ochranku tribúny pri protestoch Gorila – Peter Marček

Načítavam video...

Bol v politickej strane prezidenta, aj v strane predsedu parlamentu. Zakladá tretiu politickú stranu. Vzíde z nej premiér? Ľudia sa musia zobudiť. Stačí vymeniť panáčikov za poctivých panáčikov?

 

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

  1. Pán Marček, s ľútosťou to píšem, ale som presvedčený, že hlasovaním nie je možné rozhodovať o pravde. Pravda sa skúma vedeckým prístupom, teda najlepšie vytvorením hypotézy a jej overením pokusom. Pokusy na ľuďoch to je veľmi ťažká téma, v zásade ich treba odmietnuť, aj keď dobrovoľníci sa zúčastňujú napr. na testovaní liekov. Ale hlasovanie, čo si myslia o mozgu pani Remišovej je predsa len trochu prestrelené. Mozog pani Remišovaj by mohli skúmať neurológovia, prípadne psychológovia, psychiatri, alebo aj andragogici, ale nie je to téma na ľudové hlasovanie. Tiež si myslím, že p. Remišová nemá kapacitu na to, aby mohla rozmýšľať, aj keď neviem, či mozgovú, alebo vôľovú, ale toto nie je téma na ľudové hlasovanie. Aj vzhľadom na to, ako nešťastne je v našej ústave zakotvené referendum, nerobme z ľudového hlasovania ešte väčšiu bábkohereckú frašku.

  2. Pani moderatorka: neskacte hostom do reci, nedoplnajte za nich myslienky, nechajte ich dychat a vyjadrit sa……….Treba Vam to poslat pisomne ? Nie ste schopna sebareflexie ? Pisem to tu skoro pod kazde video, ktore moderujete…. Naozaj je to velmi rusive ako v jednom kuse skacete hostom do reci, ako dokoncujete ich myslienky…naozaj NENORMALNE..