Slovensko bude musieť postihnutých podnikateľov odškodniť – Marica Pirošíková

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Zásahy do základných ľudských práv sú v súvislosti s pandémiou už súdne nepreskúmateľné. Benátska komisia upozorňuje, že k najzávažnejším porušeniam ľudských práv dochádza v súvislosti s pandemickými opatreniami. Neuspeli ste na mafiou kontrolovaných súdoch v SR? Obráťte sa okamžite na medzinárodný súd ESĽP. Ako to je s podvodne deklarovanými odškodeniami prevádzkovateľov reštaurácií a fitness centier?

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

2 Comments

  1. Už to skákanie do reči zo strany moderátorky nie je tak extrémne, ako doteraz, ale pravdou je, že stále trvá …Stále skáče hosťom do reči práve vtedy, keď sa nadýchnu aby pokračovali v načatej myšlienke -odpovedi na predošlú otázku..
    Je to jedna katastrofa.. naozaj.. A toto skákanie do reči je jediným dôvodom preto, aby som aj naďalej trval na tom, že neobnovím svoje predplatné…. Rád by som podporil tento projekt, ale to že musím takmer pod každé video s pani moderátorkou písať skoro to isté dookola, svedčí jednoducho o arogancii a ignorácii diváka.. Je mi ľúto, ale agresívne skákanie do reči jednoducho nepodporujem.. Ani finančne, ani inak..

  2. Pani doktorka, veľmi dobre ste nám všetkým vysvetlila právne normy EÚ, ktorými je Slovenská republika viazaná a ktoré nás nenútia k očkovaniu, ale ponechávajú očkovanie na osobné rozhodnutie každého k nás. Ďakujem Vám.
    Je mi nesmierne ľúto, že tieto právne normy EÚ naša vláda a parlament v plnej miere neakceptujú a neustále nútia ľudí k očkovaniu a ešte rozdeľujú ľudí na očkovaných a neočkovaných.
    Už nech toto obdobie skončí a vrátime sa k normálnemu životu.