Marcela Laiferová

Dialógy

Spieva piesne o láske, kráse, o princípe dobra na svete. Svet v súčasnosti je následkom. Všetko raz musí prísť a všetko raz skončí. Venuje sa astrológii: 14. júla budú hviezdy na nebi presne tak, ako v čase Veľkej francúzskej revolúcie. Vyštudovala medicínu. Venovala sa aj doplnkovej, alternatívnej medicíne. Pravdu má ten, kto lieči. Všetko je v hlave, všímajme si svoje myšlienky. Trápenia minulosti a netešenie sa v súčasnosti ničia imunitný systém. Všetko treba brať. Jasne, nekomplikovane. A musí aj pršať – príroda musí aj oddychovať.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

6 Komentárov

 1. Dobrý deň,chcem sa poďakovať za výstižnú tému ktorú ste odvysielali s pani Marcelkou Laiferovou ktorú naša spoločnosť potrebuje ako soľ v týchto zlých časoch.Toto je pani umelkyňa.a nie tá dnešná čo si hovorí umelecký svet. Konečne sa niekto zaoberá tým ako masmédia zahlcujú náš národ marazmom prepáčte za výraz(hnojom) čo je vysielané v televízii súkromnej ale aj verejnoprávnej.To sa už ani nedá pozerať .Ďakujem

 2. Pani Leiferová, máte moje sympatie, no nesúhlasím s Vami v tom, že tu máme pandémiu a že nevieme, či je vírus prirodzený alebo je z laboratória. Jednoznačne je umelý. A nikto nerieši, koho za to brať na zodpovednosť. A vôbec, prečo na tom laboratóriá pracujú, keď vývoj biologických zbraní je zakázaný ženevskou konvenciou.

  1. Súhlasím s Vami. Každý má príležitosť sa k fenoménu Covid-19 postaviť zodpovedne. Minimálne tak, aby som sa neskôr nemusel hanbiť sám pred sebou. NWO, klamstvá a úpadok všetkého hodnotného vplýva nepriaznivo na psychiku, ale musíme tomu čeliť a nie sa podvoľovať a vydržať. Na konci je svetlo spravodlivosti.

 3. Váž.pani ZIMKOVÁ,

  ďakujem Vám, ste úžasná, tak rada Vás počúvam
  i pozerám sa na Vás s radosťou. Vyžarujete CIT, LÁSKU i veľké obavy, kde to kráčame!
  s pozdravom Jarmila

 4. Zdravym milé damy, bol to veľmi vyživný a zaujimavy rozhovor. Rad som si vypočul vaše názory. Veľa zdravia prajem!