Kongresové voľby v USA môžu zmeniť stav vojny na Ukrajine – Miroslav Kamenský

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Hranice Ukrajiny sa budú výrazne meniť Ide o oslobodzovanie územia spod nadvlády banderizmu V Rusku bude potrebné zvyšovať počet mobilizovaných ľudí, ak chcú udržať svoje postavenie vo vojne voči celému NATO. Keď ide o svet veľmocí, právne hľadisko ide bokom. Štyria susedia Ukrajiny majú záujem zobrať si z nej svoj diel, pôjde to takto... Izrael v tom ešte nie je zainteresovaný. Má dosť vlastných problémov, ale to sa môže zmeniť. Iránske drony môžu zmeniť situáciu. USA nemá územný záujem na Ukrajine, chce zničiť Rusko alebo ho úplne vyčerpať a potom koristiť, Američania zradili vždy svojich priateľov. Viete kde skončia prepustení Azovci, aké sú skutočné straty na Ukrajine...? Sledujte nás.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

3 Komentárov

  1. Erika, nehnevajte sa, ale ste Kamenskému stále veľmi naivne skákala do rečí a tak ten rozhovor ste rozkúskovala a prerušovala, ale svojimi úplne povrchnými informáciami. Zle sa to počúvalo.
    Mrzí ma to. Nie vždy sa takto správate, ale tu sa to dialo.
    František

    1. Skus si pozriet viacere rozhovory.. Uvidis, ze moderatorka skace do reci doslova KAZDEMU hostovi, doplna za neho vety, ako keby pozyvala do relacie nesvojpravnych blbcov.. Dva roky pisem komentare pod kazde video, kde sa takto moderatorka sprava a dva roky to ma ZV TV na haku.. Jediny dovod preco sa na tuto TV pozerat je, ze hostia su naozaj velmi dobri… Cely dojem vsak totalne vzdy pokazi tato moderatorka..