Je nás viac, len nie sme takí hlasní – Miroslav Heredoš

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Nové občianske združenie vzniká s cieľom kontrolovať mimovládky a ich prepojenia s politikmi. Chce odhaľovať súvislosti z pozadia tých, ktorí nám vládnu a myslia si, že sú beztrestní. Za tento stav môže aj naša nízka občianska angažovanosť, staranie sa len o vlastné záujmy. Tak ako sa Mikulec, Naď, Heger, PS starajú výlučne o americké záujmy. Dozviete sa aké je politické pozadie Mikulca, Naďa aké majú pohnútky porušovať medzinárodné dohody, Napríklad pri odovzdaní MIGov a ďalšie fakty o tom, kto potápa Slovensko.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

 1. *koalíciu
  Zloduchovia riadení zaoceánskou korupčnou chobotnicou namotávajú množstvo jednoduchých / prostých a naivných ľudí už len na vznešené názvy ako napr.: Za slušné Slovensko, Za ľudí, Demokrati a podobné zásterky …
  Bežný slovenský občan by sa mal tiež dokázať rozlúčiť s vplyvom manipulatívnych cezpoľných médií nepriateľa. Rozumej, že hlavný mediálny prúd na Slovensku je skazený, neslovenský, protislovenský, zavádzajúci a lživý. Sú to korporátne médiá, tzv. Mainstream. Veľmi ma rozčuľuje, že mnohí občan takéto médiá nazýva „NAŠE“ !!!
  Lebo tieto médiá ohlupujúce veľké davy naivných prostých ľudí NAŠE NIESÚ a NIKDY NEBOLI A NEBUDÚ. Nech žijú Slovania a všetci dobrí ľudia sveta ! <3

 2. Nechápem len jednu vec a to:
  Je množstvo pronárodných vlasteneckých hnutí, polit. strán, aktivistov atp; …………
  a ich lídri sa nevedia zjednotiť, či zliať dokopy pod jednu vlajku, čím by vlastne pomohli svojim občanom napr. otázkou „Koho voliť“. Rozdrobenosť oslabuje.
  Ako potom vytvoriť silnú loalíciu, keď mnohí sa do nej ani nedostanú … Či?
  Prúty Svätoplukove povinne všetci naštudovať 😉