Príprava štátneho prevratu? Vražda Jána Kuciaka nepostavila novinárov na nohy – Jana Teleki

Načítavam video...

  Podcast

Načítavam video...

Vedú štát hlupáci? Je to ešte horšie. Kto je za tým? Poctivá práca policajtov, vyšetrovateľov je doplnená balastom výpovedí novinárov, svedkov. Vražda mala spustiť majdan na Slovensku. Prečo to nevyšlo? Začala istá časť ľudí hovoriť pravdu? Vražda Ernesta Valka? Kto dostal kľúče od jeho trezoru po jeho smrti?

 

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

  1. ďakujem za nový informačný zdroj, Euro Rešpekt si pozriem. K Lipšicovi asi toľko,že intelektuáli ho už prekukli, a odhalili,že ide o tajného agenta, ktorý robí pre USA, / zaškolili ho tí istí,čo pripravili kampaň pre Čaputovú/, ako vyvolať majdan na Slovensku a celú vraždu Kuciaka mal on pod palcom a potom sa ešte aj ponúkne, že bude obhajovať rodinu Kuciaka,aby mal prístup k spisu. A výsmechom je ,že sa stane ešte aj špec. prokurátorom, Lipšic ,čo zavraždil človeka na prechode.

  2. Ani divá sviňa nevie aká je pravda.Niežeby som p.Teleki neveril,ale SIS kári fabulujú,skresľujú,vytvárajú konštrukcie,ktoré sú ťažko overiteľné a dešifrovateľné.
    A k Vincourekovej?Dokončuje vety za diskutujúcu,skáče do reči,ironizuje,vkladá slová diskutujúcej a je taká nasládla,umelá.Niet tam ani intelekt,ani charizma ani profesionalita!
    P.Teleki držím palce a najmä veľa zdravia!

  3. asi prvykrat po velmi dlhom case sa pani moderatorka skusila aspon ako-tak kontrolovat a neskakat do reci hostovi, nevkladat jej kazdu pol minutu do ust svoje vlastne myslienky………Nie zeby to bolo nejake extra terno, ale urcity drobny posun je vidiet……..to treba jednoznacne ocenit…….dufajme ze to bude casom len a len lepsie……..