Je panika a chaos. Kto je tu normálny? – Ján Lakota

Načítavam video...

Požadovať rúška je šikana. Ivermektin? Za podanie lieku i vakcíny je zodpovedný lekár. Stále však platí: predovšetkým neuškoď. Propaganda. Kde je pravda?

[/membership]

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

9 Comments

 1. POZNÁMKA k rúškam: Pokiaľ prd prejde spodným prádlom, nohavicami…a stejne sa každému dostane do nosa, fakt veríte, že Vám rúško pred coronou pomôže ??
  NOVÉ PRÍSLOVIE: „Tak dlho sa chodíš testovať, pokiaľ tú coronu nedostaneš !“

 2. @PeterStrba:
  Hm, a ja si zasa myslím, že je to v poriadku = dali mi príležitosť otestovať kvalitu ‚produktu‘. Vy si kupujete veci bez overovania..?

  Ale keďže tohto pána názor (- ktorý ‚určite‘ Pracuje Zadarmo) nie je ojedinelý, doporučovala by som občas dať nejaký ten rozhovor celý.
  Je mi absolútne jasné, že množstvo ľudí, ktorí by zadarmo nepodali ani psovi vodu, nemá ani šajnu/nechce vidieť aká ťažká práca je online žurnalistika, tvoriť videá a content online, a koľko to človeka stojí času, peňazí a námahy.
  A v tomto prípade hlavne Odvahy!

  1. Pán Štrba, celé tri a pol mesiaca sme pracovali, aby si ľudia všimli, že existuje zvtv a veľmi zaujímavé rozhovory. Ak v tom máme pokračovať, musíme hradiť vzniknuté náklady. Ani mesačník Zem&Vek netlačíme zadarmo, tak to fungovať nemôže, no aj tak sme na úplnom minime a bez reklamy.

  2. Osobne na tom nevidím nič zlé. Z niečoho musí ten projekt fungovať. Niečo stojí technológia, práca ľudí. Keby bolo zadarmo tak sa nájde niekto ako v minulosti, že to financuje niekto zo zahraničia. Keď sa to samofinancuje, tak zase problém. nerozumiem, veď cena je príjemná, pre mňa je to iba polovička stravného lístku čo som dostával. V tejto cene dostanete jednu malilinkatú kávu bežne a tu bude určite kopec zaujímavých informácií… Prajem všetko dobré Vám a aj tomuto projektu