Štát má mať silnú vládu, ktorá pracuje v jeho prospech – Ján Čarnogurský

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Slabá vláda nie je schopná brániť svojich obyvateľov v prípade problémov, ktoré môžu nastať. Vláda by mala vyliezť zo zadku USA. Aj pri očkovaní by mala platiť u lekárov výhrada svedomia. EÚ nemôže dopustiť výhru Ruska nad Západom. Vystúpiť z NATO je naozaj veľmi jednoduché, stačí napísať list. Na zhromaždenia proti vláde nechodím, lebo nie je isté, či by vláda, ktorá nastúpi, bola lepšia. Najväčšie starosti mi robí rozpad štátnych inštitúcií. Cirkev rešpektuje štátne pravidlá. Pápež sa podriaďuje danej krajine, do ktorej prichádza.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

11 Komentárov

 1. Pána Čarnogurského som si vždy vážil ale zdá sa mi, že po podaní vakcíny u neho došlo k ďalšiemu zatiaľ nepozorovanému vedľajšiemu účinku a síce pomätenie názorov a strate citlivosti na hrozby ako je napríklad strata slobody. Pokiaľ sa nebudeme biť za slobodu v takých maličkostiach ako je požadovať zákon vo veci nosenia rúšok, lebo sa mi nechce hádať, čo potom budeme robiť, keď budeme musieť bojovať za pravdu v zásadných veciach a niekedy aj za cenu veľkých obetí.
  Zaujímavý je aj názor dám sa zaočkovať lebo problematika očkovania ma nezaujíma. To mu nevadí, že vakcíny boli vyrobené na bunkách nedonosených detí, ktorým tieto boli za živa odňaté a plod bol následne usmrtený? Ó sladká nevedomosť , na Tvojich vlnách doplávam až do ohnivého jazera.

 2. Ak je pravda, že očkovanie znižuje riziko nákazy, prečo „vedci“ / na výplatnej listine Pfizeru a iných výrobcov experimentálnych vakcín/ tvrdia, že neočkovaní sú pre očkovaných hrozbou?
  Teda nielen, že sa môžu očkovaní nakaziť, ale podľa štúdií z Izraela aj aktívne vírus prenášajú.
  Očkovaní teda reálne nechránia seba a ani svoje okolie. A dokonca nie je pravda ani to, že im vakcína spôsobí miernejší priebeh choroby.
  Pán Čarnogurský si myslí, že môže prísť ešte horšia vláda, než je táto.
  To znamená, že vláda daňových podvodníkov, plagiátorov, korupčníkov a likvidátorov štátu nie je to najhoršie, čo nás mohlo postretnúť?
  Keď na námestí strieľajú pokojných neozbrojených demonštrantov gumovými projektilmi do krku, čo nerobí ani jedna vláda v civilizovanej Európe?
  Vodné delá a slzný plyn, obušky a teror policajtov nie je najhoršia vláda, akú sme tu kedy mali?
  Pán Čarnogurský dostal naozaj americkú vakcínu a zdá sa, že úplne zmenila jeho pohľad na svet.
  Škoda. Alebo len začal hovoriť, čo si skutočne myslí po celý čas?
  Čo sa týka pandémie, museli zmeniť kritériá, aby mohli túto frašku označiť za pandémiu.

 3. Vážená pani Pina
  Vašej emotívnej reakcii na môj príspevok chýba jediný vecný argument. Zato Vaše vedro špiny ktoré ste vyliali na Čarnogurského je plné „emócii“.
  Nikdy som nebol ani nebudem sympatizant toho pána !
  Zrejme ste nepostrehli že som písal o pani Vincourekovej nie o ňom ani ZVTV a jej dramaturgii či hosťoch.

 4. Nechcete alebo nemôžete ??? DAJTE MI PROSÍM ODPOVEĎ.
  Nemám žiadnu osobnú averziu vôči p. Vincourekovej.
  V rozhovoroch pôsobí ako rušička Slobodnej Európy pred novembrom.
  Je zmesou kofy na trhu s politrukom ČSĽA „analytičky a vizionárky“ aj chorobnej exibicionistky (ja si rúško nedám)….
  Hosť významná osobnosť expremiér (otázka NATO) exminister disident.
  POZRITE SI TO PROSÍM POZORNE !!!
  DEVALVUJETE TÉMY AJ HOSTÍ…..

  1. Nemienim sa v tejto reakcii na Váš komentár venovať polemike s Vašim názorom o VÝZNAMNOSTI osoby pána Jána Čarnogurského st., ktorého nejaká „rušička“ rušila, k tejto osobe som sa vyjadril v inom svojom komentári k tomuto dialógu. Nemienim s Vami polemizovať ani s Vašim hodnotením moderátorky tohto dialógu (s ktorým nesúhlasím) pretože podobne ste sa k jej osobe vyjadrovali vo Vašom komentári k predchádzajúcemu dialógu ZVTV, nakoľko by som sa slovami asi opakoval s tým, ako Vám na Vašu kritiku pani Vincourekovej odpovedala komentujúca osoba Vian.
   Ja chcem týmto rozhodne namietať voči poslednej vete Vášho komentára, kde tvrdíte, že ZVTV…“Devalvuje témy aj hostí…“.
   Ako to všetky doterajšie dialógy naznačujú (aspoň tak si to ja osobne dedukujem), tak ich dramaturgia je asi nastavená tak, aby ich časová dĺžka zásadným spôsobom neprekračovala pol hodinu. Mne sa to aspoň tak javí, že asi dávajú priestor k vyjadreniu názorom nielen osobám, ktoré si ZVTV sama k tomu vytipovala, ale zrejme aj takým, ktoré sa samé snažia o to, aby cestou ZVTV zaznel ich názor na nimi zvolenú tému zapadajúcu k témam, ktorým sa ZVTV venuje. Je na slobodnom rozhodnutí sledovateľov ZVTV, či si konkrétny dialóg pozrú alebo nie, či je ich záujem spoznávať názor hosťa ZVTV na danú tému. Ja osobne napr. určite všetky dialógy nepozerám a vyberám si len tie o ktoré mám záujem. Ako príklad uvediem osobu Danka, keďže tento sa svojím konaním u mňa veľmi výrazne zdevalvoval, nepociťoval som vôbec potrebu počúvať, čo bude v jeho dialógu tvrdiť, a tak som si ho jednoducho nepozrel.
   A rozhodne nesúhlasím s Vašim názorom, že ZVTV devalvuje témy i hostí.

 5. Všetci, ktorí sa podieľali na rozklade nášho štátu sa teraz tvária ako nevinné ovečky, ktoré vždy chceli Slovensku to najlepšie. Nehnevajte sa, Zem a vek, ale pozvanie tohoto černokňažníka do relácie je dehonestovaním vašej práce. Tento zloduch by mal byť zalezený v myšacej diere a do konca svojho hnusného pokryteckého života nevyliezť. Ja som neprešla lobotómiou a ešte som nažive a pamäť mi slúži na obdobie s týmto hnusom, prikryvajúcim sa gloriolou, vo vláde.

  1. Nemôžem celkom súhlasiť s Vašim tvrdením o tom, že urobením dialógu s týmto človekom ZVTV dehonestuje svoju prácu. Naopak, tým že mu poskytla priestor na vyslovenie jeho názoru na AKTUÁLNE témy, ktoré momentálne rezonujú v našej slovenskej spoločnosti, urobila záslužnú vec. Pretože každý, kto si vypočuje, ako Ján Čarnogurský st. odpovedá na položené otázky moderátorky, môže pomerne objektívne skonštatovať, že i keď to tak navonok vyzeralo, že tento človek prešiel určitým pozitívnym postojovým vývojom, tak k ničomu takému v skutočnosti nedošlo. „Vykrúca sa ako had“ presne takisto, ako sa vykrúcal ako poslanec NR SR vtedy, keď sa prijímala Ústava Slovenskej republiky.
   A v tom, tento dialóg na ZVTV urobil veľmi záslužnú vec.