Opozícia prichádza do bodu politika ne-politika, poďte za nami a do ulíc! – Ján Baránek

Načítavam video...

Sám volebný systém produkuje korupciu. Poslanci zastupujú všetkých a nikoho. Sputnik V je vraj geopolitický problém a plynovod je potom čo? Zmanipulované prieskumy pri voľbe prezidentky? Čína, India a Rusko – nedovolia nástup nového svetového poriadku. Ak mal covid preformátovať svet – nepodarilo sa to.

 

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

10 Comments

 1. Pán Baránek, Pfizer v Číne vykopli, lebo v Číne skorumpovaných politikov postavia k múru a zastrelia.
  Keby sa to dialo u nás, asi by sme už nemali žiadnych politikov. No nemali by sme ani ten bordel, čo tu máme dnes.
  Len ten obchod s pochybnými testami, ktoré nik nepreveril, čo vlastne obsahujú, je výzva pre vyšetrovacie orgány.
  A mnohí zainteresovaní nahrabali na účty v daňových rajoch…ako správni ne-vlastenci.
  Možno preto, že vlastenectvo sa dnes nenosí a tak títo zbohatlíci ukazujú, akí sú pokrokoví. Jedným slovom, priam ukážkoví svetoobčania…

 2. Zdá sa mi, že by bolo možné urobiť ešte silnejšie opatrenie a to nielen na Slovensku. Vychádzam z otázky: Koľko bohatstva potrebuje jeden človek pre svoj spokojný život?
  Myslím, že nielen usilujúcim sa o svetovládu, ale aj menej chamtivým ľuďom by prospelo obmedziť celosvetovo bohatstvo každého jedinca na nejakú rozumnú hodnotu a všetko navyše dať do spoločného a napr. referendom (bez kvóra) rozhodovať ako sa nadbytok bude rozdeľovať v príslušnom spoločenstve (štáte, meste,…). Zmizlo by svetovládne pokušenie, okrádanie národov aj chudobných a dokonca aj drancovanie prírody pre zisky a zmizli by aj vojny (veď kto z radových občanov by chcel vojnu?).

 3. Zaujimavi hostia, len by som trochu vytkol pani moderatorke, ze vsetkym svojim hostom neustale skace do reci, snazi sa im „dokoncovat vety“, vstupuje im do myslienok svojimi „doplnkami“…Posobi to naozaj mimoriadne rusivo…Mala by si na to davat velky pozor.. Lebo kazi tento dobry projekt..

  1. Plne suhlasim. Teta tam vobec, ale vobec nesedi a je skor na skodu, ako prinos pre hosta a teda pre relaciu. Vzdy s nadejou cakam, ked klikam dalsiu relaciu, ze ju uz neuvidim. Vyber hosti je na vysokej urovni a teta im v debate nestiha. Snad to dramaturg zbada cim skor.