Eutanázia? Interrupcia? Ukončenie života, či vražda? – Gustáv Solár

|

Vie či človek v hypnóze spomenúť, či ho rodičia chceli alebo nie? Žena má právo rozhodovať o svojom tele dovtedy, kým neotehotnie – tým sa jej právo rozhodovať končí. Začína ľudský život počatím, či narodením? Aj umieranie je súčasťou života, nemali by sme sa oň ukracovať.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

  1. Konečne niekto pomenúva problematiku slobodnej vôle narábať si so svojim telom v takýchto intenciách. Máš slobodnú vôľu, ale iba dovtedy pokiaľ nesplodíš život a jedná sa len o ten tvoj. Toto je ten najdôležitejší faktor v celej diskusii, ktorá sa okolo tejto problematiky vedie, ale paradoxne takmer vôbec sa naň nekladie zvýšený dôraz, ba dokonca ani od prolife aktivistov… 😉

    1. Pozrel som si to ešte raz a nemôžem povedať, že by si nejako zavádzal – naozaj máš pravdu, že hosťovi nevkladá slová do úst, ani neskáče do reči … Nemôžem si pomôcť, ale ten dojem zostal rovnaký. Musím povedať, že bolo užitočné si to pozrieť ešte raz.

    2. Súhlasím, je to dobrý moderátor. Neskáče do reči, dáva otázky podľa toho ako sa vyvíja konverzácia. Počúva, dáva pozor a tak kladie otázky, nevnucuje svoj názor a dosť dobre vyspovedá hosťa.