Politik si dovolí len to, čo mu dovolí volič. Debilizmus funguje – Fedor Flašík

Dialógy | zvtv plus

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Aj politika je marketing. Ešte stále sme veľmi povrchní. Vo voľbách nás nezaujíma nič okrem lídra? Bude gorila chránené zviera? Čomu poslúžili médiá? Politické kampane a politik ako produkt. Vivat, Slovakia! Parlament plný ambicióznych komsomolcov bez znalostí. Dokedy to tak bude?

Dátum natáčania: 3. 3. 2021

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

3 Komentárov

  1. Priznám sa,že mi prekážali 2 veci,aby z toho bola konštruktívna debata.Skakanie Vincourekovej do reči a jej snaha „pomôcť“Flašíkovy nájsť správne slovo.Rovnako nechápem prečo sa moderátorka usmieva na diskutujúceho.Diskusia má byť polemikou,objavná-priniesť niekoho pohľad na vec,mala by byť konštruktívna a kritická.Ak sa ale moderátorka stále usmieva,vytvára pocit priateľskej nekritickej diskusie, názorovej zhody….
    V podstate som sa málo dozvedel a žiadne riešenie a východiská.Moderátor by nemal byť priateľ ani nepriateľ,mal by sa pýtať napr.Flašíka čo si myslí o korupcii smerákov,o tom,že vďaka Matovičovi sa konečne(zatiaľ selektívne najmä smeráci-Kiska?,Dzurinda,Haščák, Mikloš,politické mimovládky a ich vyškolení politruci-Naď,Kolikova,Valášek….)začala riešiť korupcia…?!

  2. Ledva ubehne 5 minut videa a pani moderatorka za ten cas skoci do reci hostovi 8x ……… je toto normalne ????????????????????????? Preboha ziveho………….povedzte jej uz KONECNE niekto ze ked polozi otazku tak nech drzi usta ZATVORENE aspon minutu !!! nech ma host priestor na odpoved… Nie – ona mu do toho bude kvakat.. 8x za 5 minut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pri kazdom jednom hostovi……………. nenormalne toto………..