Covid 19 sa zneužíva na obmedzenie práv občanov – Ján Drgonec

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Za tým celým je zmena pravidiel fungovania spoločnosti. Odbúravajú sa pravidlá demokracie. Zavádza sa diktatúra. Policajný štát je forma vládnutia, ktorá je nám veľmi blízka. Niekto tu cielene riadi priebeh udalostí. Len čo sa prezidentka vrátila zo zahraničia, kde zrejme vyslovili nespokojnosť so stavom zaočkovania, začala hovoriť o povinnom očkovaní. Používanie vakcín sa spája s vedľajšími účinkami. Používa sa politika zatvorených hraníc, na všetko máme vlastných odborníkov. Takto presne vieme, čo môžeme. Ani Hrušovský ani Lakota nikdy nepovedali, že neexistuje Covid 19. Ich vina spočíva v tom, že poznatky zahraničných vedcov priniesli na naše územie. Povinné očkovanie je v rozpore s Európskym dohovorom o ľudských právach. Skôr, či neskôr bude nasledovať zrušenie tejto povinnosti a uplatnia sa sankcie voči Slovensku. Mrna vakcína sa kopíruje do DNA, hoci to u nás dlho popierali, už je to dokázané. Je teda geneticky prenosná, my si nevieme predstaviť, čo sa môže stať. Očkovanie detí môže byť ich biologická smrť. Po páde tejto vlády to bude dôvod na trestné stíhanie lekárov, za ublíženie na zdraví. Udávali sme za socíku, udávali sme po socíku, udávame dnes. Štát z tejto záľuby ťaží.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

5 Comments

  1. doc. Drgonec je jeden velmi rozhladeny clovek, ktoreho pohlady na svet sa velmi dobre pocuvaju.. Velka skoda je len, ze pani moderatorka nevenuje priprave na rozhovor primerany cas vopred. To jej neustale skakanie hostom do reci a odbiehanie od zadanej temy je tak otravne, ze sa to neda vypovedat… Kam speje pani moderatorka ked ju uz host musi laskavo upozornit aby sa vratila spat k teme.. Preboha ziveho…. Nechcem nic hovorit, ale pani moderatorka si zjavne neuvedomuje co je to moderovany rozhovor na zadanu temu.. To nie je jej „posedenie pri kavicke“ s hostom, ktore akoby mimochodom snima kamera… Uz jej to tam laskavo v redakcii niekto povedzte… Ved je to nehorazne co vystraja ta pani….S kazdym jednym hostom je to to iste… – skace do reci, doplna ich myslienky, odbieha od temy totalne inam, .. katastrofa….

    1. s prvou Vašou vetou súhlasím… ale tie zvyšné za veľa nestoja… dám Vám dobrú radu…. prihláste sa na konkurz do zvtv na miesto moderátora… je možné že si práve Vás vyberú a potom nám to ukážete ako sa to má robiť.. veľa zdaru Vám prajem

      1. Pan kolega, ja si Vas budem vazit aj ked nebudete suhlasit ani s jedinym slovom, co som napisal… Bohuzial musim trvat na kazdej vete, ktoru som napisal. A ked sa pozriete pod dalsie videa, ani zdaleka nie som sam, komu vadi prejav pani moderatorky Vincourekovej… A na zaver len drobna poznamka: ja sa na ziadny konkurz netlacim, ani nepodsuvam, Vas odkaz voci mne v tomto smere povazujem za nedostatok argumentov.. Nemusite suhlasit ani so mnou ani s nikym inym, nikto sa o to neprosi – a ja uz vobec nie. Prajem si len priestor na slobodne vyjadrenie tak pre mna, ako aj pre ostatnych, vratane Vas. A budte si isty, ze ja Vas nebudem nikam posielat za nazor, ani len na konkurz, ani nikam inam.