Poviem, čo som ešte nikdy nepovedal – Robert Fico

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

V roku 2018 tu bol puč, kolegovia zo strany Smer zakázali, aby sa hovorilo o jeho pozadí. Americkému veľvyslanectvu nezáleží na domácej situácii, ale na tom, aby bolo Slovensko vojnovým komplicom. Schôdza parlamentu by mala byť poľným súdom – to, čo zapríčinili v rámci pandémie, je neudržateľné. Táto vládna koalícia je mimoriadne nebezpečná: je schopná zatiahnuť nás do vojny tak ako Dzurinda.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Pridajte komentár

10 Komentárov

 1. Pani moderatorka -fajn, ze viete dostat do relacie cloveka, ktory ma co povedat………..Akurat s tym skakanim do reci mate vecny – nekonecny -problem………..preboha ziveho———vezmite si mrkvu a zahryznite do nej, ked si uz neviete zahryznut do jazyka……………NESKACTE HOSTOM DO RECI, nedoplnajte za nich vety… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STE NORMALNA ? Treba vam to poslat pisomne a nedajboze doporucenym listom ???????

 2. Moji milí, nechcem pridávať komentár, ale rád by som si pravidelne platiť predplatné za tento prístup. Zatiaľ som si zaplatil za jeden mesiac, ale prosím Vás pošlite mi kontaktné údaje, resp. platobné údaje, aby som si to čestne zaplatiť napr. do konca tohoto roka. Som rád, že ste a že dostávam dobré informácie. S pozdravom Váš Doc.Ing. Eduard Glatz, PhD.

 3. Nie je to celkom pravda, ten rozdielny prístup k zahraničnej politike.
  Pán Lajčák predsa podpísal zmluvu s USAID…a vláda Smeru poslala našich chlapcov na ruské hranice.
  Lajčák podporoval ukrajinský fašistický prevrat a rovnako posielal „humanitárnu“ pomoc do Sýrie, ktorá nikdy nedošla občanom Sýrie, postihnutým vojnou.
  Komu išla? povstalcom IS? či ako ich nazvali euroatlantickí „civilizovaní“ umiernenej opozícii?
  Katastrofa bola aj to, že Smer podporil zrušenie amnestie…absurdné… čosi, za čo by sa mal právnik Fico hanbiť.
  Rušenie amnestie je čosi fajnové, čo nemajú ani krajiny tretieho sveta.
  No SR to dnes už má… aj vďaka Smeru. Rozpad štátu sa deje postupne, nasledovala zmena na ÚS, kde dnešný predseda Mazák tvrdí, že pri výnimočnom stave
  Ú s t a v a n e p l a t í.
  Keď vyberieš jednu tehličku, stavba sa naruší a s každou ďalšou je viac jasné, že sa rozsype.
  Napriek tomu prajem úspech vo voľbách.
  Dúfam, že sa Smer z chýb poučil a tiež dúfam, že namiesto „do jadra“ zvolí opačný smer. Von z toho prehnitého klbka hadov.
  To by bola jediná záchrana pre Slovensko.
  V dnešnej situácii je Smer lepšia voľba, aj vďaka tomu, že ostatné pronárodné sily sú roztrieštené.
  A treba tiež povedať, že je úľava počúvať konečne niekoho, kto vie o čom hovorí a nemusí mu nik našepkávať, písať prejavy, či posielať noty.
  Všetci uvítame, keď vláda plagiátorov skončí.

 4. Super rozhovor. Príjemný hosť. Len tak ďalej .. pozývajte rozdielnych zaujímavých ľudí. Možno by bolo dobre prehodnotiť čas relácie, niektoré rozhovory potrebujú viacej času. Vďaka p. Erika, že ste si začali dávať pozor na neskákanie do reči hosťa.

 5. Pán Fico je veľmi múdry a vzdelaný človek a najsilnejší najskúsenejší a odvážny politik. Komunikuje celé hodiny bez jediného papierika. Všetko má v hlave. Neskutočné. Je pravda, že urobili chyby, ale aj tak je jediný, ktorý tu urobí poriadok v tejto hrôze, ktorá sa tu deje a zároveň nás ochráni pred „Americkou katastrofou. Držím palce a podporujem✊✊