Prvú svetovú vojnu nikto nechcel, ale nastala situácia, že už to bola nevyhnutnosť a to je nebezpečné – Eduard Chmelár

|

Sledujte celé video

Vyskúšajte zvtv PLUS
VYSKÚŠAŤ


Máte už zvtv PLUS? Prihláste sa a dopozerajte celé video

PRIHLÁSIŤ SA

Naďovci majú pocit, že keď ich platia, musia platiť aj ostatných. Odmietam túto hru, túto šovinistickú kampaň proti Rusku Jediný kto je tu platený zo zahraničných zdrojov inej vlády sú ľudia okolo Naďovho inštitútu, ktorý začal bezprostredne po Majdane a začal propagovať zvyšovanie zbrojenia. Podľa prezidentky je výsledkom ruskej propagandy to, že väčšina ľudí tu nechce prítomnosť amerických vojakov. Bežne sa tu dnes ostrakizujú ľudia, prenasledujú, vyhadzujú z práce za iný názor, ako ten ktorým vymýva mozog americká propaganda v zmysle orwellovského, že otroctvo je sloboda a vojna je mier. Ľudia na Slovensku sú mierumilovní, ale majú zlú skúsenosť za posledných desiatok rokov nás neprepadli nepriatelia, ale naši vlastní spojenci. Tí, čo nás mali ochraňovať. Netešili sme sa preto, že odchádzajú ruské vojská, že tu chceme americké. Nezmysel. Ponížili sme Rusko, studená vojna sa neskončila porážkou Sovietskeho zväzu, to je mýtus. Tam bola veľká dohoda, a potom ešte Charta pre novú Európu podpísaná v roku 1990 všetkými štátmi a Ruskom. Bolo to o budovaní bezpečnosti. Prijať Ukrajinu do NATO by bola obrovská geopolitická chyba. A nikto to nemyslí vážne, že by ju prijali. Je to ako pyramídová hra. Spočiatku je to exkluzívny klub, ale v momente, keď narazíte na veľmoc s atómovými zbraňami, ktorá nie je v NATO je vám exkluzivita nanič. To, že by chceli Rusi zaútočiť na Ukrajinu je nezmysel, načo by to robili. Klamú nás, že tam začali Rusi posilňovať armádu na hranici, najskôr začali Ukrajinci. Opäť sa opakuje obrovská propaganda voči Rusko ako agresorovi. Slovenská spoločnosť sa za 20 rokov neposunula, neprebehla verejná diskusia, klamári nemuseli odísť. Bútora, Mesežnikov... Naď a premotivovaní novinári klamú ďalej.Aj o tom, že starostovia Kuchyne a Sliaču sú presvedčení a pochopili.

ZDIEĽAJTE RELÁCIU

Similar Posts

Pridaj komentár

4 Comments

 1. Pán Chmelár, vďaka.
  Zdieľam Vaše názory a mám rovnaké obavy.
  Vláda hlupákov je rovnako nebezpečná ako vojna a zanechá podobné škody. Rozvráti štát tým, že zničí morálku, ekonomiku, rozkradne zdroje a vytuneluje rozpočet a súčasná vláda je už jasne vyprofilovaná ako vláda Goríl.
  Ani jedno ministerstvo neriadi odborník, čoho sa chytia, z toho je len katastrofa. Je úplne jedno, či je predseda vlády ťažký psychopat, alebo náboženský fanatik, katastrofou je, ako nevedia riadiť štát.
  Predvádzajú nám však denne aj so svojimi ministrami, ako ho vedia doriadiť. Odbornosť nahrádzajú aroganciou.
  Ešte aj taký rezort ako je ministerstvo kultúry je dnes riadený na hanbu sveta osobou, ktorá nemá poňatia o tom, čo je to kultúra, no zanecháva v nej stopy ako stádo divých svíň na poli s kukuricou.
  Čo je však najhoršie, sú takí hlúpi, že neovládajú zákony… ani ten najvyšší, Ústavu SR.
  Takže všetko veselo porušujú a ani ich to netrápi, lebo o tom nevedia…
  Nevzdelaní tupci urážajú generálneho prokurátora, ktorý ich po stránke odbornej, ale aj morálnej a ľudskej vysoko prevyšuje.
  Vytvárajú tu mafiánsku sieť z policajtov a vyšetrovateľov a prezidentka im sekunduje, keď kujú pikle v zvukotesnej miestnosti SIS.
  Prezidentka, ktorá dostáva ceny od výmyslu sveta za vymyslené zásluhy, nedorástla na svoju funkciu a nepresiahla úroveň regionálnej aktivistky.
  Milióny, ktoré nás ročne stojí jej úrad sú vyhodené peniaze..
  Na to, že nemá prehľad v medzinárodnej situácii a zjavne nepozná históriu, svojimi frázami a jednostrannou útočnou rétorikou škodí SR v zahraničí.
  Je to reprezentácia na hanbu nášho štátu a úroveň
  ukazujú aj tým, že plagiátori s kúpenými titulmi vytrvalo okupujú svoje miesta a neodstupujú z funkcií. To nie je v žiadnom štáte na svete, takáto chamraď bez hanby a svedomia.

 2. Vďaka Vám p. Chmelár, kiežby mladí ľudia Vás vypočuli! Mám okolo seba mladých ľudí, pre ktorých som ja na posmech, pretože zdieľam presne TO, čo hovoríte Vy. Áno, nepoznajú históriu. Ja ďakujem vydavateľstvu TORDEN, kde sú výborné knihy. To by som mladým doporučila. Názory Vaše a p. SEMAŃAKA
  mi hovoria do duše a som potešená, že ešte tu sú ľudia, pre ktorých PRAVDA znamená všetko.
  Veľká vďaka patrí pre ZEM&VEK , extra plus a taktiež Čierne na bielom. Máme dosť vzácnych ľudí, iba nemajú dovolené hovoriť národu. Je mi z toho smutno. No snáď NÁDEJ ešte máme.
  P.Erika -ĎAKUJEM aj Vám.

 3. p.Chmelár, vďaka za Vaše správne postoje k dianiu okolo nás.Takýchto ľudí ako Vy, by potrebovalo Slovensko viac a vyzeralo by to úplne ináč ako teraz.
  Davajte na seba pozor, buďte zdraví a šírte naďalej Vaše názory medzi ľudmi. Vytratila sa úplne Diskusia pre a proti o všetkých veciach okolo nás.Je to strašné a katastrofálne, kam vedú primitívy tento svet-do záhuby. Ešte raz p. Chmelár vďaka zato, že vôbec ste!